החלפת מפרק ירך בגישה הקידמית

החלפת מפרק ירך בגישה הקידמית

סובלים מכאבים? שחיקה של מפרק הירך אכן יכולה להתבטא בכאבים במפשעה ובברך ולעיתים אף בגב. בנוסף, תהליך השחיקה מגביל את טווחי התנועה של המפרק, מסב כאבים ומשבש לרוב גם את התפקוד היומי הבסיסי. אני מאמין שאין צורך לסבול לחינם! החלפת מפרק ירך בגישה הקידמית הינו ניתוח נפוץ והעל אחוזי הצלחה גבוהים מאוד.

מטרת ניתוח החלפת מפרק ירך הינה הקלה משמעותית בכאבים ושיפור בתפקוד המפרק. בזכות ניתוח זה תשכחו מהכאבים מהם סבלתם ותתחילו ליהנות מטווחי תנועה טובים, וכבר לאחר כ- 5 שעות מסיום הניתוח תוכלו לקום וללכת וזאת ללא הגבלות מיוחדות.
בארצות הברית. מבוצעים כ- 250,000 החלפות מפרקים מידי שנה, כ 6% מהם הם החלפות דו צדדיות של מפרקי הברך או הירך. השאירו את הכאבים מאחור על ידי החלפת מפרק ירך בשיטה הייחודית , בגישה קדמית ובעזרת חתך קטן בגישה Microinvasive.
הניתוח מתבצע בהשכבה על הגב וללא צורך בשולחנות מתיחה. בעת ניתוח החלפת מפרק הירך בגישה  הקידמית אני מסיר סחוס פגוע בעצמות הירך ומחליפם במפרק מלאכותי. מעל ל- 7,000 איש מנותחים בשיטה זו מידי שנה (להחלפת מפרק ירך או החלפת מפרק ברך) בישראל. מדובר בניתוח נפוץ בכלל ובפרט במרפאתי והוא בעל הצלחה רבה של כ- 95% מן המקרים. בואו להיות חלק מההצלחה ולהיפטר מהכאבים!

האם אני צריך ניתוח?

אם אתם מסכימים עם 2 משפטים או יותר, כדאי להגיע אליי לייעוץ:

  • ניסיתי טיפול שמרני אצל אורתופד ללא הועיל
  • הכאב פוגע באיכות חיי וסדר יומי
  • אני חש הדרדרות במצבי, ככל שהזמן חולף
  • הכאבים משפיעים על מצבי הנפשי
החלפת מפרק ירך בגישה הקידמית

שירות 24/7 בטלפון ובוואטסאפ