אורטופד פרטי

הבריאות שלכם קודמת לכול. בכל זאת, חשוב לאנשים לדעת את טווח המחירים שיידרשו לשלם עבור התייעצות עם אורטופד פרטי.
במאמר זה אספנו את המידע הנחוץ – מחירון רופאים אורטופדים.
חשוב לציין, שהמידע נאסף ממגוון מומחים בתחום, אשר מקבלים מטופלים במרפאות שונות ברחבי הארץ. לכן, המחירון משקף טווח מחירים כללי למדי עבור התייעצויות עם רופא אורטופד פרטי. אין במידע שמוצג כאן לשמש כאסמכתה, שיכולה לחייב את המומחה שאליו תפנו, למחיר כזה או אחר, שכן המחירים עשויים להתעדכן מעת לעת, וכן להשתנות בהתאם למורכבות הייעוץ או הטיפול. המידע מוגש לכם כהמלצה בלבד.

אורטופד פרטי – בחרו את הרופא הפרטי שלכם

הבריאות בידיים שלכם! בשלב הראשון יש אפשרות לפנות לאורטופד, שמקבל מטופלים דרך ההסדר עם קופות החולים שבה אתם מבוטחים. במקרה כזה, דעו שרשימת המומחים מוגבלת, ומצטמצמת עוד יותר כשמסתכלים על הרדיוס הקרוב למקום מגוריכם.
נציין שחשוב שבחירת האורטופד תהיה מתוך רשימה מותאמת לצורך הטיפולי, ושלא תהיה מוגבלת בהיקפה על בסיס ההסדר בלבד או על בסיס אזור המגורים. לכל אורטופד יש תחום התמחות ממוקד, שעשוי לספק לכם את המענה הספציפי לבעיה שלכם.
בחירה של מומחה מתוך רשימה של רופאים פרטיים מגדילה כמובן את טווח האפשריות. אומנם התשלום עבור ביקור במרפאתו של אורטופד פרטי יהיה יקר יותר, אבל כך תוכלו לזכות למיקוד ולמענה לבעיה האישית שלכם, ותוכלו לבחור מומחה מתוך רשימה רחבה יותר.

לניסיון ולוותק של אורטופד פרטי יש משמעות

שני הפרמטרים הראשונים שיש לבדוק הם הוותק והניסיון של המומחה. אין ספק שלפרמטרים נוספים, כמו מקצועיות ויחס אישי, יש חשיבות רבה מאוד, אולם אם נשקול על מאזניים מה חשוב יותר, נגלה שניסיון בתחום הוא לא רק חשוב, אלא עשוי להיות קריטי במיוחד.

רופא אורטופד פרטי, שהתמודד בעבר מול בעיה רפואית ייחודית שדומה באפיונה לבעיה שממנה אתם סובלים; יוכל לאבחן במהירות את הגורמים לכאב, ולספק מענה מהיר לבעיה שפוגעת באיכות חייכם.

אורטופד פרטי – חיסיון מלא

רופאים בכל תחום חתומים על הסכם חיסיון רפואי, וזה כולל כל רופא בקליניקה פרטית או במרפאות של קופות החולים. קביעת התור לאחת ממרפאות קופת החולים נעשה דרך מוקד השירות, וביום הביקור נדרש לעיתים להגיע עם הפניה מרופא המשפחה. כמו כן, הביקור במרפאה כרוך במעבר דרך מזכירות המרפאה והמתנה בחדר לצד מטופלים נוספים. כלומר, יש מספר אנשים שהמטופל עתיד לפגוש בדרכו לרופא המומחה. לרוב, העניין הזה אינו מלווה בבעיה, אולם יש מקרים שבהם הפרטיות והחיסיון חשוב במיוחד למטופלים. מענה כזה תוכלו לקבל אצל אורטופד פרטי.

מחירון רופאים אורטופדים

זכאות להחזרים מחברות הביטוח

הזכאות להחזרים מחברות הביטוח מותנית בכך שלרופא המטפל יש הסדר עם קופת החולים, שבה אתם מבוטחים. יש רופאים שאינם עובדים במסגרת הסדר עם כל קופות החולים. יש רופאים שמספקים שירות פרטי בלבד, והפניה אליהם תהיה ללא אפשרות לקבלת החזר כלשהו.
אם יש ברשותכם פוליסת ביטוח מחברות, כמו; הראל, מנורה, כלל, אילון ועוד; ייתכן שאתם זכאים לקבל החזר על התייעצות עם הרופא המומחה, זאת בהתאם לתנאי הפוליסה שרכשתם. ממוצע ההחזר במקרה כזה, יהיה 80%.

זכאות להחזרים מקופות החולים עבור התייעצות עם רופא אורטופד

** המחירים כוללים מע"מ

ד"ר בנימין בנדר
ד"ר בנימין בנדר

ד"ר בנימין בנדר הוא אורטופד מומחה ברכיים ומפרקי ירך, שימש כעורך הראשי לספר בינלאומי שעוסק בהחלפת מפרק ירך וידוע כמי שצבר את מירב הניסיון בהחלפות ברכיים. הוא החל את דרכו עוד בשירותי הצבאי כאשר שירת בחובש קרבי. לאחר סיום השירות, החל את לימודי הרפואה וסיים את הלימודים כמצטיין דיקן והקדים את שאר הסטודנטים בסיום הלימודים. בשנת 2007, ד"ר בנימין בנדר סיים את התמתחותו והוכר רשמית כאורטופד מומחה. בזמן הזה, ד"ר בנימין בנדרפרסם עבודות אקדמיות לספרות הרפואית וזכה בהכרה מההסתדרות הרפואית בישראל. את הידע הרב שיש לו, חולק ד"ר בנימין בנדר בכנסים בינלאומיים ומתראיין לתוכניות טלוויזיה בארץ ובעולם.

ניווט מהיר בחזרה:

לקביעת תור התקשרו

או השאירו פרטים

אורטופד פרטי

שירות 24/7 בטלפון ובוואטסאפ