אורטופד פרטי

הבריאות שלכם קודמת לכול, ובכל זאת לאנשים חשוב לדעת מהו טווח המחירים שהם ידרשו לשלם, עבור התייעצות עם אורטופד פרטי. במאמר זה אספנו מידע נחוץ זה – מחירון רופאים אורטופדים. המידע נאסף ממומחים בתחום, שמקבלים מטופלים בקליניקות שונות ברחבי הארץ, כאשר המחירון מציג בפניכם את טווח המחירים הממוצע בשוק להתייעצויות עם רופא אורטופד פרטי.

יש לציין שמדובר במחירון כללי ובסיסי ביותר, והוא מוגש לך כהמלצה בלבד. עוד נוסיף, כי עצם הצגת מחירון רופאים אורטופדים אינה משמשת כאסמכתא, שיכולה לחייב את המומחים למחיר כזה או אחר, שכן המחירים עשויים להתעדכן מעת לעת, וכן להשתנות בהתאם למורכבות הייעוץ או הטיפול. 

אורטופד פרטי – בחרו את הרופא הפרטי שלכם

הבריאות היא בידיים שלכם. בשלב הראשון יש אפשרות לגשת לאורטופד, שמקבל מטופלים דרך הסדרים עם קופות החולים. במקרה כזה, דעו שהרשימה של המומחים מוגבלת, ומצטמצמת עוד יותר כשמסתכלים על הרדיוס הקרוב למקום מגוריכם.
נציין שחשוב שבחירת האורטופד תהיה מתוך רשימה מותאמת לצורך הטיפולי, ושלא תהיה מוגבלת בהיקף הרשימה, שמציעים ההסדרים או אזור המגורים. כלומר, לכל אורטופד יש התמחות ממוקדת, שייתכן ותספק לכם את המענה הספציפי לבעיה שלכם.
בחירה של מומחה מתוך רשימה של רופאים פרטיים מגדילה כמובן את טווח האפשריות. אומנם התשלום עבור ביקור אצל אורטופד פרטי יהיה יקר יותר, אבל כך תוכלו לזכות למיקוד ולמענה לבעיה האישית, וכן תוכלו לבחור מומחה מתוך רשימה גדולה יותר.

 

לניסיון ולוותק של אורטופד פרטי יש משמעות

שני הפרמטרים הראשונים שיש לבדוק הם הוותק והניסיון של המומחה. אין ספק שלפרמטרים נוספים, כמו מקצועיות ויחס אישי, יש חשיבות רבה מאוד, אולם אם נשקול על מאזניים מה חשוב יותר, נגלה שניסיון בתחום הוא לא רק חשוב, אלא עשוי להיות קריטי במיוחד.

רופא אורטופד פרטי, שנתקל בעבר בבעיה רפואית ייחודית, כמו שאתם סובלים ממנה, יוכל לאבחן במהירות את הגורמים לכאב, ולתת לכם מענה מהיר יותר עבור הבעיה שפוגעת באיכות חייכם.

אורטופד פרטי – חיסיון מלא

רופאים בכל תחום חתומים על הסכם חיסיון רפואי, וזה כולל כל רופא בקליניקה פרטית או במרפאות של קופות החולים. למרות זאת, כשפונים למרפאה של קופת החולים צריך לזכור שנעשה זימון תורים דרך מענה של מוקד שירות, ביום הביקור נכנסים למרפאה שיש בה מזכירות וחדר המתנה עם מטופלים נוספים, ולעיתים יש צורך לקבל הפניה דרך רופא המשפחה. כלומר, יש מספר אנשים שמטופל פוגש בדרכו לרופא המומחה. לרוב אין עם זה בעיה, אך יש מקרים שבהם למטופלים עניין הפרטיות והחיסיון הוא חשוב במיוחד. מענה שכזה תוכלו לקבל אצל אורטופד פרטי.

מחירון רופאים אורטופדים

זכאות להחזרים מחברות הביטוח

הזכאות להחזרים מחברות הביטוח מותנת בכך שהרופא המטפל יש הסדר עם קופת החולים, שאליה אתם משתייכים. יש רופאים שאינם עובדים בהסדר עם כל קופות החולים, ויש רופאים שמספקים שירות פרטי בלבד, והפניה אליהם תהיה ללא אפשרות לקבל החזר כלשהו.
אם יש ברשותכם פוליסת ביטוח של חברות, כמו; הראל, מנורה, כלל, אילון ועוד, ייתכן שאתם זכאים לקבל החזר על ייעוץ עם רופא מומחה, זאת בהתאם לתנאי הפוליסה שרכשתם. ממוצע ההחזר במקרה כזה, יהיה 80%.

זכאות להחזרים מקופות החולים עבור התייעצות עם רופא אורטופד

** המחירים כוללים מע"מ

שירות 24/7 בטלפון ובוואטסאפ